Вівторок, 07.07.2020, 17:46:29
На головну Зворотній зв'язок Мапа сайту
Logo
Best Website Aviation Award
 
 
 
 

Новини

02.07.2014

ILA Берлін 2014

"З 20 по 25 травня 2014 року в виставковому центрі Берлінського аеропорту проходила міжнародна виставка ILA. Це одна з найбільших подій у міжнародній аерокосмічній галузі, в ній брали участь понад 1200 представників з більш ніж 40 країн, в загальній складності 227 000 відвідувачів.
 
Наш стенд зацікавив багатьох поважних відвідувачів.
Серед інших пані Ільзе Аіґнер (Ilse Aigner), баварський міністр з питань економіки, ЗМІ, енерґетики та технолоґій, спробувала посидіти всередині Cavalon і була в захваті.
Пан Джон Б. Емерсон (John B. Emerson), Посол США в Німеччині, був проінформований під час свого візиту про проект "Правоохоронні органи". Реалізації цього проекту у Сполучених Штатах сприяє наш тамтешній дистриб'ютор в співпраці із декількома управліннями поліції.
Наш прем'єр-міністр Штефан Вайль (Stephan Weil), який цього дня хрестив для Lufthansa Boeing 747-8, також показав своє зацікавлення нашими ґіропланами Cavalon, які чудово обрамляли Boeing 747-8 та Airbus A380. Ґіроплани Cavalon безумовно заслужили своє місце серед цих символів. Завершивши хрещення, пан Вайль, який є також чинним президентом Федеральної Ради (Бундесрат), спонтанно вирішив взяти участь в краєвидному польоті на MTOsport навколо виставкового центру. А після польоту він знов з'явився з бездоганною посмішкою.
Особлива подяка авіадіспетчерам, які в короткі терміни підготували для нас слот, а також пілоту експериментальної Берлінської льотної школи Gyronautix Томасу Фльотеру (Thomas Flöther)."
AutoGyro GmbH.
 
Щоб подивитися більше фото, натисніть тут.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×

Система Orphus