Вівторок, 07.07.2020, 19:35:26
На головну Зворотній зв'язок Мапа сайту
Logo
Best Website Aviation Award
 
 
 
 

Новини

29.07.2014

AutoGyro Fly-In з 16.08.2014.

"Саме о цій порі року ми знову хотіли б запросити Вас на наш щорічний зліт, що проходитиме на наших заводських теріторіях у Гільдесгаймі.
 
Цього року ми відзначаємо 10 років від початку польотів ґіропланів у Німеччині. Після першої офіційної реєстрації нашої MT серії в Німеччині, МТ є однією з найпопулярніших моделей з сімейства надлегких літаків, яких вже нараховується більш ніж 1200 одиниць.
У приміщенні виставки на Вас чекають стенди від ROTAX, F.U.N.K.E., Bosch, GoPro та Aston Martin, а також безкоштовний сервісний техогляд, нагороди за кращий дизайн, найдовша подорож по всьому Fly-In та найстаріша реєстрація.
Під час випробовувальних польотів, які будуть Вам запропоновані, можна буде краще познайомитися не лише з МТО, але і з іншими нашими ґіропланами з усього модельного ряду. Отже, незалежно від того, чи Ви віддаєте перевагу ґіроплану відкритого або закритого типу, чи це є тандем або модель з розташуванням місць side-by-side, не чекайте і забронюйте Ваш випробувальний політ в одній з наших машин!
Ця пропозиція не обмежується стосовно пілотів ґіропланів! Запрошуються пілоти всіх видів повітряних суден будь-якого віку. Плюс не буде ніяких посадкових утримань (EDVM) в цей особливий день.
Цей день також може статися Вам в нагоді, щоб отримати уявлення про нашу продукцію. Протягом останніх кількох місяців ми розширили наші виробничі потужності з новими будівлями, які в даний час використовуються; наприклад виробництво композитних матеріалів перенесено до нових цехів, що займають 5400 кв. м.
Ви матимете можливість для спілкування та обміну думками з пілотами з усього світу, які відвідають наш захід, а ввечері буде ще привід для подальшого спілкування, а також будуть з'ясовані яскраві моменти зустрічі, перш ніж цей особливий день завершиться.
Ви матимете шанс залишитися на ніч в наметі, який ми з радістю для Вас забронюємо. А недільний ранковий сніданок допоможе Вам розпочати день. Щоб забронювати намет, будь-ласка, надішліть нам короткого електронного листа і не забудьте взяти з собою спальний мішок.
Будь ласка, запрошуйте та приводьте Вашу родину і друзів, бо завдяки Вам та їм наш Fly-In буде видатним заходом.
Ми з радістю вітатимемо Вас!
Ваша команда AutoGyro."
AutoGyro GmbH.
 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×

Система Orphus