Субота, 06.06.2020, 00:46:01
На головну Зворотній зв'язок Мапа сайту
Logo
Best Website Aviation Award
 
 
 
 

Новини

01.07.2011

AutoGyro є ТОП!

Ми з гордістю повідомляємо, що компанія AutoGyro була удостоєна нагороди «ТОП100» як одна з найбільш інноваційних середніх компаній у Німеччині. Це є велика честь та втіха, оскільки цією винагородою оцінені властивості, заради яких вся команда AutoGyro працює щодня: творчість, інновації і техніка. Таку відзнаку якості носять всі 100 компаній протягом одного року.
Отмар Біркнер (Otmar Birkner) прийняв її від імені всіх його співробітників: «Творчі ідеї і свіжий погляд для нас не є лише засобом для збільшення продажів. Це наша пристрасть та глибокий інтерес і ми хочемо що-небудь рухати. Ми дуже пишаємося цією нагородою, і це показує нам, що це варте того, щоб усі діяли, спільно як один.»
В зверненні уповноваженої посадової особи AutoGyro Ґвідо Платцера (Guido Platzer), що надійшло до нашої компанії як уповноваженого представника AutoGyro GmbH в Україні, Словакії та Молдові, зокрема йдеться: «Ця нагорода також підтверджує всі ваші зусилля і нашу міцну мережу. Без вас, наших партнерів, без довіри та впевненості один в одному та нашої спільної мети завжди бути кращими і надихати все більше людей в AutoGyro, все це було б неможливо. Отже, ми глибоко дякуємо вам, і ми сподіваємось на наші наступні спільні кроки!»
AutoGyro Ukraine.


Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×

Система Orphus