Середа, 21.04.2021, 13:11:16
На головну Зворотній зв'язок Мапа сайту
Logo
Best Website Aviation Award
 
 
 
 

Новини

27.05.2020

Gravionic-Gyro

"Завдання: ефективне вимірювання сили тяжіння з високою роздільною здатністю в пустелі Калагарі в Намібії. Рішення: AutoGyro Cavalon!
Разом з Інститутом керівництва та контролю польотами технічного університету м. Брауншвейґ колектив фахівців Gravionics GmbH реалізував захоплюючий проект. В якості платформи тут був запропонований Cavalon, який завдяки своїм характеристикам є ідеальним партнером для цієї місії.
Приблизно через 20 місяців досліджень та розробок була розроблена оптимізована система вимірювання ґравітації, яка порівняно із звичайними системами ґравіметрії, що базуються на більших двомоторних літальних апаратах, здатна працювати на невеликій висоті (наприклад, від 10 до 30 метрів над землею) на дуже повільній польотній швидкості (від 50 до 80 км/год). Ця "низька і повільна" здатність у Cavalon є запорукою чудових результатів повітряної ґравіметрії високої роздільної здатності. Окрім цього, Cavalon реалізує безпечне обстеження в повітрі з високою роздільною здатністю за однакових витрат порівняно з традиційними авіаплатформами.
Ми дуже раді інтенсивній та настільки вдалій співпраці, що ще раз доводить: ґіроплан - це ідеальна платформа для більшості дайверівських місій! А яке Ваше бачення?"
AutoGyro GmbH.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×

Система Orphus