Середа, 21.04.2021, 14:47:15
На головну Зворотній зв'язок Мапа сайту
Logo
Best Website Aviation Award
 
 
 
 

Новини

27.08.2020

Ласкаво просимо до MTOclassic

"Слухати - це мистецтво", - сказав Йоганн Вольфганг фон Ґьоте. То ж ми слухаємо уважно.
За підтримки нашої всесвітньої родини AutoGyro та орієнтуючись на міжнародний ринок ми постійно розвиваємось самі та розвиваємо далі свою продукцію, створюємо інноваційні рішення та встановлюємо стандарти. Ми прислуховуємось до тенденцій та потреб, щоб зробити наші літаки доступними у всьому світі для широкого спектру використання як у комерційних, так і в приватних місіях. І ми також дослуховувалися до Вашого попиту на модель початкового рівня в нашому асортименті ґіропланів. Тому ми радо пропонуємо Вам: MTOclassic.
Ґрунтуючись на MTOsport 2010, позачасовий MTOclassic є ідеальним завершенням нашого товарного асортименту та слугує мостом до наших MTOsport 2017, Calidus та Cavalon. Таким чином, AutoGyro пропонує весь спектр рішень, щоб потрапити до світу авіації - починаючи від найсприятливішого за ціною до розкішно обладнаного ґіроплану найвищого ґатунку.
Тож долучайтеся і злітайте! Насолоджуйтесь надійними та перевіреними характеристиками добре відомого чистокровного MTOclassic за унікально низькою ціною.
Enjoy the AutoGyro freedom. Enjoy the difference!"
AutoGyro GmbH.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×

Система Orphus