Середа, 21.04.2021, 13:25:01
На головну Зворотній зв'язок Мапа сайту
Logo
Best Website Aviation Award
 
 
 
 

Новини

01.12.2020

AutoGyro подає заяву про попереднє банкрутство

"Це перший, але не останній крок", - оголосив Джеррі Спейч (Gerry Speich) перед командою AutoGyro GmbH на сьогоднішньому засіданні та оголосив, що компанія подала заяву про попереднє банкрутство. Це однозначно не оголошення про банкрутство, додав він. Це продуманий крок, який є частиною комплексної стратегії реструктуризації.
AutoGyro дуже змінився за останні роки. Авіакомпанія вже успішно впровадила заходи з реструктуризації за допомогою зовнішніх консультантів і частково вела короткочасну роботу в останні місяці через коронакризу. Однак наслідки триваючої пандемії на ключових ринках Азії та Північної Америки значно зменшили сферу діяльності компанії. Для того, щоб продовжувати діяти, попереднє подання заяви про банкрутство є лоґічним наслідком та ефективним засобом для наступних стратеґічних кроків.
І перспективи безперечно багатообіцяючі: влітку 2019 року AutoGyro був єдиним у світі виробником ґіропланів, який отримав необхідне схвалення FAA США у первинній категорії (ПК) для своїх моделей Cavalon 915iS та MTOsport 2017 915iS. Це відкриває нові ринки збуту, особливо в комерційному використанні літаків Гільдесгайму, і встановлює провідні тенденції в світі щодо універсальності, надійності та економічних переваг ґіропланів. Крім того, повсякденна робота 78 працівників на об'єкті продовжиться без змін, оскільки виробництво вже працює на повну потужність до кінця січня, і ще чотири літаки покинуть виробничі цехи в аеропорту Гільдесгайм до кінця грудня.
AutoGyro виробляє ґіроплани з 2003 року і створив незрівнянну мережу сервісних послуг з партнерами у понад 40 країнах світу. У регіоні Гільдесгайм компанія є важливим роботодавцем, який займається роботою в галузі торгівлі та адміністрації, а також важливим гравцем на міжнародному ринку у світі "малої" авіації."
AutoGyro GmbH.
Фото: Hildesheim Allgemeine Zeitung / Chris Gossmann

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×

Система Orphus