Середа, 20.10.2021, 15:47:23
На головну Зворотній зв'язок Мапа сайту
Logo
Best Website Aviation Award
 
 
 
 

Cavalon


Cavalon - нова ера
Cavalon - світанок нової епохи: перший ґіроплан від компанії AutoGyro з розташуванням сидінь за схемою «side-by-side» («пліч-о-пліч»), є справжнім шедевром в області дизайну, техніки та інновацій, що долає всі обмеження та границі. Він дарує своєму пілотові та пасажиру, садячи їх поруч один з одним, незрівнянні вимір та комфорт. В якості моделі «side-by-side» Cavalon розширює асортимент виробів від AutoGyro і пропонує величезну різноманітність можливостей.
Маючи великий об'єм баку Cavalon легко долає великі відстані та завжди пропонує всім оптимальне розташування місць завдяки їхній можливості індівідуальних налаштувань сидінь та педалей. Знизу доверху виконано кожне побажання: зокрема всередині салону передбачено багато місця для пілота і пасажирів та надається добре структурований огляд з неабияким дизайном.
Тепер унікальний, продуманий та іноваційний дизайн виробу Cavalon відзначений найвідомішою нагородою в світі: «Red Dot award: product design 2012». Цього року Cavalon був обраний з 4515 видів різноманітної продукції і переконав 30 членів журі. «Red Dot» є особливою нагородою для AutoGyro, визнання наших стандартів якості та наших інновацій, і ми дуже пишаємось, що можемо використовувати її емблему.
Технічні дані Cavalon:
Довжина x ширина x висота:
4,6 m x 1,9 m x 2,8 m
Діаметр ротору:
8,4 m
Крейсерська швидкість:
145 km/h
Максимальна швидкість:
180 km/h
Двигун:
Rotax 912 ULS (100 к.с.) або Rotax 914 UL (Turbo з 115 к.с.)
Додаткова інформація:
Галерея Cavalon
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×

Система Orphus